Dřevěné pero

Luxusní dřevěná pera  v plnící a kuličkové verzi, pro radost Vaši a Vašich blízkých. Vyrobena na Jižní Moravě z exotický a českých dřevin. V nabídce naleznete rovněž i unikátní hybridní pera, která vyrábím složitým postupem a jsou pouze v omezeném množství. Jako svou stálici se kterou jsem začínal, vidím dřevěné propisky převážně z Betlémské olivy, Amerického ořechu, Afrického Padouku, nebo z jiných klasických dřevin. Přehled dřevin ze kterých vyrábím není stálý, ale zde naleznete menší ukázku. Ke každému peru dostanete automaticky černou kartonovou krabičku. 

Pera na webu

To co vidíte na fotografiích, reálně kupujete. Fotografie nebyly upraveny v žádném grafickém programu.

Doprava 69,-

Dopravné za pouhých 69,- prostřednictvím české pošty, která většinou dřží svůj slogan: Dnes podáte, zítra dodáme (+-2dny)

Gravírování na pero

Nechte zvěčnit na pero iniciály obdarovaného a učiňte již, tak originální dárek ještě originálnějším .

Obecně lze říci, že kuličkové pero použije ten, který chce pero na denní psaní. Jedná se o lepší propisku. Plnící pero na druhé straně využije ten, kdo má rád krasopisné psaní – Kaligrafii. Propisky jsou vhodným dárkem pro kolegy, studenty, kamarády, kteří mají rádi originální věci. U všech per a propisek lze měnit náplně.

gravirujte
milda

Pera pro Vás soustružím už více, jak dva roky.  Ing. Milan Mosnák

INFORMACE 

Foto z výroby

Dárek pro kamaráda

Dárek pro dědu

Dárek pro maminku

KONTAKT

info@drevenepero.cz

Tel: 721 401 136

© All rights reserved drevenepero.cz

Made with ❤ by Milan Mosnák

Přesunout se na začátek